Baterie Maier - zjistěte pravý význam slova luxusní

Baterie Maier – zjistěte pravý význam slova luxusní

Rodinná firma Maier byla založena v roce 1986 v Barceloně ve Španělsku a věnuje se výrobě koupelnových a kuchyňských armatur. Tři generace zkušeností produkují designové a spolehlivé vodovodní baterie, tvořené vášní pro dokonalost. Nejen designem a kvalitou je však Maier na špici mezi světovými výrobci. Již od svého založení produkuje Maier baterie s ohledem na co největší úsporu vody při jejich používání v domácnostech a ve veřejném sektoru (do této oblasti spadají také termostatické baterie). Ekologická hlediska jsou zohledňována také při samotné výrobě – od výběru materiálů přes výrobní procesy šetrné k životnímu prostředí až po důslednou recyklaci.

maier-uvod

Z koupelnových a kuchyňských baterií Maier si vybere každý, kdo má rád moderní, minimalistický design, stejně jako ten, kdo se chce odlišit a upřednostňuje výrazné designové prvky. Kromě koupelnových a kuchyňských baterií se Maier věnuje i výrobě wellness systémů. Pokud ale hledáte opravdu něco luxusního a jedinečného, na své si přijdete ve spodní části našeho článku, kde najdete nezapomenutelné baterie z kolekce Maier Luxury, které Vás okouzlí.

Baterie Maier nabízí nespočet kolekcí – najděte si tu svou

Vodovodní baterie Maier jsou vyrobeny v několika řadách od „klasických“ po naprosto úchvatné zdobené luxusní baterie, určené spíše pro movitější klientelu a ve všech řadách najdeme obvykle celý sortiment, to znamená od umyvadlové baterie přes bidetovou, po sprchovou a vanovou.

maier-zakladni-rada

Maier Planet, Cronos a Nautic jsou klasickými základními řadami, vyhledávanými pro svoji nízkou cenu a hezký design. Jsou to baterie, které svým tvarem najdeme asi ve většině domácností, avšak tyto baterie od Maiera jsou technicky nesrovnatelné s bateriemi, které najdeme ve většině supermarketů.

Maier Komet je také cenově velmi přijatelná, její vzhled už se ale odlišuje od základní nízké řady, je geniálně univerzální – ani kulatá ani hranatá, takže se typově hodí do všech koupelen, ať už v nich dominuje jakýkoliv design. Tato oblíbená koupelnová baterie se prodává již od 1790,-Kč bez DPH. Patří mezi nejprodávanější baterie Maier. Kolekce Maier Komet nabízí široký výběr, rovněž podomítkovou sprchovou baterii.

koupelnova-baterie-maier-komet-skvela-cena-levne

Maier Komet

Líbí se Vám retro design?

Série Maier Memory je určena pro retro koupelny, protože jsou pro ni typické dvě ovládací páčky s křížkem, jehož konce jsou lehce zakulacené. K dostání je v chromovém povrchu, ale také ve zlatém a postaršeném bronzu, tolik charakteristickým pro nezaměnitelný retro vzhled, proto v této sérii nejsou podmítkové baterie v nabídce. Naopak např. vanová baterie se sprchou (téměř ve tvaru starého telefonu) je jako vystřižena z černobílých filmů.

Podobně vypadají také baterie Maier Maxima, ale jejich páčky jsou jakoby na vyšší noze, křížek není zaoblený a tím získávají zvláštní retro-moderní podobu. Maier Maxima má navíc ve svém repertoáru také baterii vanovou stojánkovou z podlahy. Maier Cross by se dal srovnat s Maier Memory, avšak křížové páčky nejsou na vyšší noze, nýbrž na tenkém krčku a tak tyto baterie působí téměř retro moderně.

Dostáváme se k překrásné retro sérii Maier Klass. Jako byste se ocitli v dobách dávno minulých, velké kulaté ovládací páčky, zdobené krystaly Swarovski, které velmi připomínají královské koruny. Uvažujete-li o retro koupelně, nemůže být jiné volby. Vanová baterie vás vrátí do blýskavých dob Oldřicha Nového. Zkrátka koupelna, vyšperkovaná Klassem, prostě vyrazí každému dech.

Hranatý design

Naopak Maier Kuadrat, Maier Kub, Maier Kromatic Kuadrat a Kromatic Kub jsou naprosto jasně hranaté baterie, které se však hodí do všech koupelen.  V koupelně s oblejší sanitou mohou totiž hranaté baterie vyrovnat celý vzhled nebo při hranaté sanitě zase podtrhnou ostrý podtón koupelny. Tady navíc Maier v sériích Kromatic Kuadrat a Kromatic Kub nabízí možnost volby barvy barevného sklíčka na ovládacích páčkách a to hned v devíti barvách – bílá, modrá, zelená, červená, oranžová, žlutá, černá, fialová a růžová. Můžete tak získat baterii a zároveň neobvyklý koupelnový doplněk.

Kombinujte tvary a styly

Maier Muse je kombinací oblých a hranatých tvarů, typickým je pro ni velká kulatá ovládací páčka, skoro jakoby měla na vršku kohoutku posazený velký knoflík. V sérii Muse je možnost volby baterie umyvadlové nízké a vysoké, baterie bidetové, vanové či sprchové a baterie podomítkové umyvadlové i sprchové.

Atmaier-windypická je baterie z řady Maier Wind, hranatý vzhled doplňuje zvláštní ovládací páčka ve tvaru tenkého obráceného jehlanu se seříznou špičkou. Wind má však velmi omezenou nabídku a to v současné době pouze umyvadlovou a bidetovou baterii.

Baterie Maier Skip tvoří ladné a zajímavé, jemně prohnuté křivky. Je k dostání v barvách chrom, zlatá a zlatá matná a obsahuje všechny typy baterií od umyvadlových, přes sprchové, včetně podmítkových baterií. Tato řada vychází cenově velice zajímavě, vzhledem ke svému unikátnímu designu a kvalitě stojí určitě za zvážení.

maier-skip

Maier Skip

Maier Surf má také prohnuté křivky, ale patří do kategorie hranatých baterií, které se však skvěle hodí také do koupelen s oblou sanitou. Maier Mini Star je zato vyloženě oblá baterie se subtilní kulatou ovládací páčkou. Na výběr je z několika typů umyvadlových baterií – nízká, vysoká, s rovným nebo oblým kohoutkem a také podmítkové baterie jak umyvadlové tak vanové a sprchové.

Maier Mini Star je zato vyloženě oblá baterie se subtilní kulatou ovládací páčkou. Na výběr je z několika typů umyvadlových baterií – nízká, vysoká, s rovným nebo oblým kohoutkem a také podmítkové baterie jak umyvadlové tak vanové a sprchové.

Zvláštní a lákavý design mají baterie Maier Flow. Kohoutek má „seříznutou“ horní část, tvoří tedy jakési korýtko, ze kterého vidíte odtékat vodu, což vypadá velmi efektně. V nabídce je nízká a vysoká umyvadlová baterie a baterie vanová. Jen si představte jak úžasná je koupel ve vaně, do které vám voda přitéká minivodopádem. K volně stojícím vanám je Maier Flow také ve variantě stojánkové z podlahy.

maier-flow

Maier Flow

Dekory a vzory jako dominantní prvek Vaší koupelny

Maier ví jak zaujmout a proto vytvořili také dekorované série. Maier Surf Decor zdobí barevné skleněné destičky s květinovým motivem. Celá baterie tak vypadá naprosto kouzelně. K výběru jsou destičky v bílé, černé, oranžové a červené barvě.

Naopak Surf Art jsou baterie s květinovým dekorem, tvořeným kombinací chromu a matného chromu. V této sérii Maier dokonce nabízí volbu vytvoření si vlastního motivu či loga firmy nebo hotelu.

maier-surf-art

Máte rádi lesk? Baterie s kamínky Swarovski a krystaly budou nepřehlédnutelnou ozdobou

Zcela výjimečnou část portfolia baterií Maier tvoří baterie zdobené broušenými vzory nebo kamínky Swarovski. Při zapracování krystalů do baterií bývají různými výrobci používány odlišné technologie. Ve firmě Maier je však tato technologie dokonale propracovaná s ohledem na finální vzhled a trvanlivost. Jedná se o ruční, velmi precizní práci a celý výrobní postup je certifikován, kvalita je ověřována přímo společností Swarovski. U některých sérií tvoří krystaly Swarovski naprostou dominantu baterie, u některých je pouze doplňuje.

Například v sérii Muse Diamond je na povrchu baterie umístěn jeden velký krystal, díky kterému celá tato oblá série získává svůj jedinečný vzhled. Na obrázku níže se můžete přesvědčit, že tuto baterii určitě nepřehlédnete.

Krystaly jemně doplňují sérii Skip Diamond a Surf Diamond, kde jsou vloženy do středu ovládací páčky malé krystalky v několika řadách. Vaše koupelna rázem dostane nádech exkluzivity.

Maier Surf Diamond

Maier Surf Diamond

Rekordmanem v použití množství krystalů je rozhodně série Maier Starlights, inspirovaná svitem hvězd na noční obloze. Celá ovládací páčka je vyplněna spoustou malých krystalků, které se tak blýskají v mnoha úhlech. Můžete si vybrat z baterií umyvadlových, bidetových, sprchových a vanových a to v chromu nebo zlaté barvě.

maier-starlights

Maier Starlights

V sérii Maier Artik si vyberou jak příznivci oblých tak hranatých tvarů. Vanové i umyvadlové baterie mají totiž i kulaté i hranaté kohoutky.

Spojovacím znakem pro sérii Artik jsou ovládací páčky, které působí dojmem dvou velkých diamantů, položených na umyvadlo špičkou dolů. Tato série však nabízí pouze umyvadlové a vanové baterie.

 

Maier Luxury – TOP špička mezi luxusními bateriemi

A to nejkrásnější nakonec. Baterie Maier Luxury, obvykle láska na první pohled. Sám název napovídá, že se jedná o naprosto výjimečnou kolekci, kterou jinde nenajdete. Baterie jsou zdobeny krystaly Swarovski a to tak, že krystaly na povrchu baterie tvoří plastické květinové motivy. Určitě nejednoho napadne…..co když se krystal odloupne. Baterie jsou samostatně kontrolovány a jsou certifikovány pracovní procesy související s aplikací krystalů Swarovski. Již v průběhu výroby je kvalita průběžně kontrolována a důkladnou kontrolou prochází také finální výrobky. Každá baterie má v záručním listu vyznačeno jedinečné číslo výstupní kontroly.

untitled

Maier Luxury nepatří mezi nejlevnější, za to kvalitou, provedením a svým jedinečným designem okouzlíte všechny, kteří vstoupí do Vaší koupelny. Odměnou Vám bude každodenní pohled na tyto skvosty při návštěvě koupelny.

Až budete uvažovat o rekonstrukci či stavbě nové koupelny, rozhodně zvažte výrobky firmy Maier. Získáte tak nejen velmi kvalitní, ale také opravdu krásné a ojedinělé klenoty do vašeho domova. Veškeré vodovodní baterie Maier včetně luxusních jsou dostupné v ČR! Nakoupit můžete u výhradního distributora pro ČR a SK na eshopu www.vodovodni-baterie-maier.cz nebo u prodejců koupelnového vybavení, např. zde: vodovodní baterie

Pokud Vás tyto baterie zaujaly, můžete také shlédnout video z výstavy Cevisama 2014, kde byly také prezentovány baterie Maier.