Vodovodní baterie GESSI - futuristický design a kvalita

Vodovodní baterie GESSI – futuristický design a kvalita

Společnost Gessi je výrobcem koupelnových vodovodních baterií té nejvyšší kvality a zároveň nabízí luxusní i koupelnová vybavení s vysokou prestiží a pověstným italským designem. V současné době je značka Gessi známá po celém světě díky modernímu designu, který je vhodný do všech typů koupelnových interiérů, a to včetně hotelů, soukromých rezidencí, lázní či jachet.

Historie firmy sahá do roku 1992, kdy byla italská společnost Gessi založena Umbertem Gessim. Díky unikátnímu designu a obrovskému úsilí dostat se na vrchol je dnes společnost Gessi jedním z největších výrobců vodovodních baterii a koupelnového vybavení v Evropě s celosvětovým renomé. Nyní je veškerá produkce soustředěna v místě obrovského výrobního závodu o rozloze 800 000 m2.

Produkty značky Gessi se od konkurence liší především díky jejímu nekonvenčnímu, kreativnímu a vizionářskému přístupu. Pokrokový duch spolu s originální myšlenkou vytváří z vodovodní baterie naprosto nový objekt propracovaných tvarů, sahající za hranice funkčnosti samotného produktu. Vodovodní baterie už nejsou jen funkčním a spolehlivým prvkem, ale také esteticky dominujícím prvkem ve Vaší koupelně či wellness. Příjemné kombinace armatur, vodovodních baterií, sanity a doplňků dělají z koupelen Gessi opravdovou oázu pro relaxaci. Pečlivý výběr materiálů a vkusný design nejen úchvatně vypadá, ale přímo vybízí k dotykům a užití. Výrobky značky Gessi jsou kombinací nejmodernějšího designu a nejpokročilejších výrobních technik, která z nich dělá luxusní a velmi žádané koupelnové vybavení.

Podívejte se na krátké video značky Gessi z veletrhu Salone Del Mobile 2014

Pokud hledáte originální design vodovodních baterií, zvolte baterie Gessi

Již na první pohled Vás baterie Gessi oslní svými futuristickými a zároveň praktickými tvary. Během výroby je kladen velký důraz na použití špičkových materiálů při zachování prvotřídní kvality. Jednotlivé ukázky z řad baterií Gessi přinášíme níže:

Gessi Cono

Čerstvá novinka společnosti Gessi nabizí revoluční konstrukci kombinující dokonalé proporce s čistými tvary. Cono se inspiruje harmonií a relaxací pro inovační prostředí v interiéru. Váš interiér díky těmto bateriím získá svěží nádech pro relax.

vodovodni-baterie-gessi-cono

Gessi iSpa Pulse

Novinkou je produktová řada iSpa Pulse nabízející jedinečné pulzní umyvadlové baterie ovládané jemným dotykem. Počet dotyků určuje teplotu vody vytékající z baterie – jeden pro studenou, dva pro horkou a tři dotyky pro mix. Průtok vody je regulován krátkým stiskem a otáčením tlačítka, se kterým při delším stisknutí uvedete baterii do pohotovostního režimu a následněji ji pak můžete pohodlně vyčistit.

vodovodni-baterie-gessi-ispa-pulse

Gessi Mimi

Mimi je název produktové řady baterií s možností výběru barevného provedení, která se vyznačuje elegancí a nadčasovou krásou. Jednoduché linie reflektující klasickou harmonii těží ze svého charakteristického minimalistického designu.

vodovodni-baterie-gessi-mimi

Gessi Goccia

Za dokonalost se dá považovat řada Goccia, která se svým designem velice výrazně odlišuje od ostatních řad a výrobců. Jedná se o revoluční kolekci vodovodních baterií a koupelnových doplňků s inovativním designem inspirovaným kapkami vody. Zahrnuje myšlenku zcela nového produktu s vylepšenou funkčností a estetickým obsahem, což otevírá cestu k neomezeným a brilantním řešením ve Vaší koupelně.

vodovodni-baterie-gessi-goccia

Gessi Riflessi

Svou konstrukcí se baterie řady Riflessi zaměřují na dosažení pocitu lehkosti a zdůrazňují, na rozdíl od baterií s plnou pákou, svou vzdušnost a jemnost v prostoru. Inspirací pro tento design byl koncept baterie, která propůjčí vodě lehkost a krásu a zároveň ji dodá nový estetický rozměr.

vodovodni-baterie-gessi-riflessi

Gessi Rettangolo Colour

Velmi originální řešení a unikátním design vodovodních baterií přináší řada Rettangolo Colour, u které se vytékající voda prostřednictvím LED diod „zabarví“ podle své momentální teploty. Pustíte-li studenou – voda získá modrou barvu, pustíte-li horkou, voda se zbarví do červena.

vodovodni-baterie-gessi-rettangolo