Kontakt

Vyznáte se v oboru? Máte koupelnové studio či nabízíte koupelnové vybavení? Jste výrobcem koupelnových doplňků či jiného sortimentu z oblasti koupelen?
Publikujte u nás odborný článek a oslovte tak Vaši cílovou skupinu.
Nemáte čas na psaní článků? Nevadí, rádi budeme prezentovat Vaše výrobky či služby za Vás.

Proč prezentovat Vaši společnost na našem blogu?

Podle posledních průzkumů hledá více jak 50% zákazníků inspiraci, služby a výrobky spojené s realizací koupelen na internetu. Náš specializovaný koupelnový blog je první svého druhu u nás a našim čtenářům (potencionálním zájemcům o koupelnové vybavení a s tím spojené služby) přinášíme rady, inspiraci, tipy na slevy, recenze produktů, rozhovory a další zajímavé informace z tohoto segmentu. Nenásilnou a čtivou formou odprezentujeme Vaši značku, produkty či služby. Náš blog je navržen tak, ať je uživatelsky co nejjednoduší. Každý návštěvník si tak rychle najde to, co potřebuje.

Co děláme proto, aby náš blog byl vidět?

Usilovně pracujeme na kvalitním obsahu. S každým článkem se snažíme přinášet čerstvé informace a užitnou hodnotu pro čtenáře. Jedině tak budou články čtené a budou se dostávat ve vyhledávačích nahoru. Zároveň pracujeme na SEO optimalizaci pro vyhledávače a pracujeme s PPC kampaněmi pro posílení povědomí o našem blogu cílové skupině.

V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte emailem. Navrhneme řešení prezentace přímo Vám na míru.

info (zavináč) moderni-koupelny.eu

Těšíme se na případnou spolupráci.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.